3 edycja turnieju zakończona. Zapraszamy na kolejne! Informacje pojawią się na naszych social mediach.

TURNIEJ
COUNTER STRIKE - ATRIUM GAME ZONE

#gamezone

Zapraszamy do udziału w turniejach Counter Strike: Global Offensive, które organizujemy w ramach akcji ATRIUM GAME ZONE w siedmiu galeriach na terenie całego kraju!

Od środy, 1 marca czekamy na Wasze zgłoszenia na turnieje pod adresem zapisy@playgamezone.pl! W tytule należy podać nazwę miasta i galerii, gdzie zamierzacie wziął udział w rywalizacji (pełna lista znajduje się poniżej). W treści zaś dane: imię i nazwisko, nick (opcjonalnie), datę urodzenia (w przypadku osób małoletnich niezbędna do udziału będzie zgoda opiekuna prawnego, wzór zgody znajduje się w regulaminie) oraz numer telefonu do dalszego kontaktu. KAŻDE zarejestrowane zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem zwrotnym na adres osoby zgłaszającej! Wyjściowa liczba graczy w każdym z turniejów to 64-128 osób. Gramy wówczas systemem best of 16 (do 9 rund) na jednej z trzech map wybieranych losowo przez admina: aim_redline, aim_map2_go, aim_furiouz. Obowiązuje system pucharowy, czyli przegrany odpada z dalszej rywalizacji. Finał przewidziany jest w formule do dwóch wygranych map (liczba rund pozostaje bez zmian). W przypadku większego zainteresowania naszymi turniejami zastrzegamy sobie możliwość zwiększenia liczby uczestników, a co za tym idzie – zmiany liczby rund przypadającej na dany etap turnieju. O szczegółach będziemy każdorazowo informowali graczy po zamknięciu zapisów. W dniu turnieju każdy z Uczestników zobowiązuje się do podpisania formularza rejestracyjnego. Zgłoszenie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu. Jest ono dobrowolne, ale wymagane do udziału w turnieju.

Dodatkowym smaczkiem będzie rywalizacja na mapce czasowej – najszybszy z Was w każdy weekend otrzyma dodatkowo AK-47 Asiimov! A osoba, która będzie najszybsza podczas naszych wszystkich eventów – najlepszy skin Huntsman Night. Na rywalizację czasową NIE OBOWIĄZUJĄ zapisy. Na specjalnie wydzielonych stanowiskach będziecie mogli spróbować swoich sił w trakcie naszych eventów. Gorąco zapraszamy!

 

Szczegóły dostępne są w regulaminie

Harmonogram

PRIZE POOL

1000 zł

500 zł

300 zł

Oraz SKINY I NAGRODY OD SPONSORÓW
a
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

follow us on: